«Чорноморець-2» – «Олександрія-2»: призначено арбітрів на гру Другої ліги

У неділю, 24 травня, команда Віктора Бицюри, в рамках 33 туру чемпіонату Другої ліги сезону 2025/2026, на виїзді зустрінеться з одеським «Чорноморцем-2». Матч відбудеться на СОК «Люстдорф» (Одеса). Початок о 12:00.

Комітет арбітрів Української асоціації футболу призначив офіційних осіб на цей поєдинок:

Арбітр: Владислав Грицай (Київська обл.)
Асистентки: Єлизавета Настусенко (Київська обл.), Ірина Піценко (Київська обл.)
4-й арбітр: Максим Катющев (Одеса)
Спостерігач арбітражу: Євген Данильченко (Луганськ)

Пресслужба ФК Олександрія