Підтримайте українських військових та людей, які постраждали через війну

Повномасштабна війна з російським окупантом триває на українській землі. В цей час важливо єднатися, бути спокійними, сильними психологічно, а також підтримувати наші Збройні Сили фінансово. Українській армії, медикам та волонтерам потрібна допомога у протидії російській агресії. Наводимо список НАДІЙНИХ реквізитів, за якими ви можете допомогти українському війську.

ДОПОМОГА АРМІЇ та ВОЛОНТЕРАМ:

Одним із найзручніших способів допомогти є пряме посилання на мультивалютний рахунок Національного банку України. Усі гроші підуть ЗСУ.

ПОСИЛАННЯ >>>, за яким можна допомогти Армії іншими методами (через Патреон, Fondy.eu, SWIFT).

  • Фонд “Повернись живим”. (Найбільша організація підтримки армії. Заснований 2014 року через військову агресію росії на сході України. Серед іншого оснащує та навчає військових. Організація має відкриту фінансову звітність.)
  • Благодійний фонд Сергія Притули. (Фонд заснував громадський та політичний діяч, волонтер і телеведучий Сергій Притула. Від початку російської агресії на сході України у 2014 році він збирав кошти та передавав допомогу військовим на передову. За шість років йому вдалося спрямувати на це 45 мільйонів гривень. Як волонтер нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеня 2019 року.)
  • Благодійний фонд Армія SOS. (Це благодійний фонд, який допомагає ЗСУ у сферах повітряної та радіотехнічної розвідки, систем управління та вогневого ураження. Фінансові щоквартальні звіти фонду можна переглянути на їхньому сайті.)
  • Криптовалюти (Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці у фейсбуці зазначив офіційні криптогаманці Мінцифри для допомоги армії.)