БК Кропивницький вдруге переграв запорізький Металург-НУЗП

Сьогодні, 16 січня, відбувся другий матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК Кропивницький (Кропивницький) – Металург-НУЗП (Запоріжжя).

Вчора матч між цими командами завершився з рахунком 115:88 на користь БК Кропивницький. Сьогодні ж кропивницька команда чудово провела перші дві чверті, забезпечивши собі 26 очок переваги. Третя чверть пройшла за рівної гри. У четвертій чверті наставник господарів давав ігрову практику кільком не основним виконавцям команди.

Матч завершився з рахунком 90:64 на користь БК Кропивницький. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК Кропивницький Мельнік, який набрав 31 очко. У складі кропивницької команди Рибченко та Сосой набрали відповідно 19 та 18 очок. У складі гостей найбільше набрали Бер та Мартиненко – по 13 очок, Головатчик і Суркіс – по 11.

22-23 січня БК Кропивницький вдома зіграє з командою ДНІПРО-3-СДЮСШОР№5-ДВУФК (Дніпро).

БК Кропивницький (Кропивницький) – Металург-НУЗП (Запоріжжя) – 90:64 (20:12, 31:13, 21:22, 18:17)
БК Кропивницький: Мельнік (31 очко + 7 підбирань + 2 результативні передачі), Хапун (2+4+1), Сосой (18+9+13), Ткаченко (9+9+4), Рибченко (19+2+1), Курячий (0+1+0), Фомічов (4+0+0), Огородник (4+5+0), Полунчуков (0+1+0), Вербовий (3+0+1).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»