БК Кропивницький впевнено переграв запорізький Металург-НУЗП

Сьогодні, 15 січня, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК Кропивницький (Кропивницький) – Металург-НУЗП (Запоріжжя).

Кропивницька команда впевнено провела звітний матч. Вже у першій чверті господарі здобули 10 очок переваги. До перерви гри підопічним Бабенка вдалося збільшити свою перевагу до 22 очок. Третя чверть матчу була більш рівною. Тренер господарів в останній чверті дав пограти не основним виконавцям.

Матч завершився з рахунком 115:88 на користь БК Кропивницький. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК Кропивницький Рибченко, який набрав 22 очка. У складі кропивницької команди Мельнік, Сосой, Потєєв, Хапун та Огородник набрали відповідно 21, 20, 17, 14 та 10 очок. У складі гостей найбільше набрав Величко – 19 очок. Головатчик і Покоєнко набрали відповідно 16 та 15 очок.

Завтра, 16 січня, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 12:00.

БК Кропивницький (Кропивницький) – Металург-НУЗП (Запоріжжя) – 115:88 (34:24, 29:17, 23:20, 29:27)
БК Кропивницький: Мельнік (21 очок+ 9 підбирань + 3 результативні передачі), Хапун (14+3+0), Сосой (20+7+11), Ткаченко (8+1+3), Рибченко (22+2+2), Курячий (3+3+0), Потєєв (17+1+4), Полунчуков (0+3+1), Фомічов (0+0+0), Пашолюк (0+0+0), Вербовий (0+0+1), Огородник (10+2+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»