Олександрія у міжсезоння запланувала провести п’ять спарингів

Під час підготовки до нового сезону головний тренер першолігової «Олександрії» Володимир Шаран досяг домовленості про проведення 5 контрольних матчів.

Так, клуб з Кіровоградщини має зіграти з «Полтавою» (1-го липня), «Чорноморцем» (4-го липня), «Інгульцем» (8-го липня), «Олександрією-2», яка продовжить виступи в Другій лізі (14-го липня) та «Колосом» (18-го липня).

Гравці команди з Кіровоградщини повернуться з відпустки 25 червня й розраховують на підсилення 6-7 новобранцями. У «Олександрії» – амбітні плани: завоювання путівки до УПЛ.

Sport.ua