Олександрію залишив спортивний директор

ФК Олександрія офіційно оголосила про припинення співпраці із спортивним директором Евгеном Кочергою. Про це пише клубна прес-служба.

«Бажаємо успіхів у подальшій кар’єрі, нових професійних звершень, яскравих перемог та реалізації всіх поставлених цілей! Дякуємо за роботу та бажаємо успіхів у майбутньому», – йдеться у повідомленні.

Евген Кочерга став спортивним директором Олександії влітку 2025 року, замінивши на посаді українського фахівця Івана Телька. За підсумками сезону 2025/26 «містяни» вилетіли з УПЛ.