Сьогодні, 19 червня, Стрибун у висоту Олег Дорощук з Кропивницького провів свій перший старт у літньому сезоні у сьомому етапі «Діамантової ліги» у Досі.
Кропивничанин здобув бронзову нагороду з результатом 2,24 м – планку він взяв з першої спроби. Висота 2,27 не підкорилась Дорощуку з трьох спроб.
Перемогу здобув італієць Маттео Сіолі – 2,29 м, другим став Мутаз Баршім з Катару – 2,27 м.
Нагадаємо, що Дорощук мав виступити на четвертому етапі «Діамантової ліги» у Римі, але вибув зі змагань через пошкодження.
«Діамантова ліга». Доха, Катар. Стрибки у висоту. Чоловіки
1. Маттео Сіолі (Італія) – 2,29
2. Мутаз Баршім (Катар) – 2,27
3. Олег Дорощук (Україна) – 2,24









