Захисник “Кудрівки” Євген Морозко прокоментував своє майбутнє та інформацію про можливий перехід в “Олександрію”.
‒ Останніми днями було багато інформації про твій перехід до “Олександрії”, причому озвучували це як доконаний факт.
‒ Склалася цікава ситуація. Мені дзвонять, вітають з переходом в “Олександрію”, але я нікуди не перейшов.
‒ Поясни, будь ласка, цю ситуацію.
‒ Я дійсно спілкувався з представниками “Олександрії”, але до конкретики справа не дійшла.
‒ А який тоді твій поточний статус?
‒ Наразі до кінця місяця я залишаюся гравцем “Кудрівки” за чинним контрактом.
‒ Які наразі варіанти ти маєш?
‒ Я спілкувався з багатьма людьми, але наразі залишаюся відкритим до пропозицій. Проте не виключаю, що може ще й залишуся гравцем “Кудрівки”.









