Відкритий шахово-шашковий турнір пам’яті Великого Кубрата відбувся у Кропивницькому 13 червня. Змагання зібрали у приміщенні бібліотеки імені Дмитра Чижевського майже 50 учасників – шахістів і шашкістів із Кропивницького та інших громад.
У шаховому турнірі переможців і призерів визначали у двох вікових категоріях.
Серед учасників до 16 років перемогу здобув Василь Марат (Олександрія). Друге місце посів Михайло Бігун, третє – Назар Тонойко (КДМ «Гамбіт», Кропивницький).
У категорії старше 16 років перше місце виборов Володимир Шатний, срібним призером став Стас Шакарян, бронзову нагороду здобув Олександр Матвієнко. Усі призери представляли Кропивницький.
У змаганнях із шашок, які проводилися без поділу на вікові категорії, переможцем став Василь Димов. Друге місце посів Олександр Полячук, третє – Олександр Савкунов.
Переможців та призерів турніру нагородили медалями і дипломами управління молоді та спорту Кропивницької міської ради. Також учасники отримали пам’ятні сувеніри від громадського об’єднання болгар «Нашите хора».
Проведення таких турнірів сприяє популяризації інтелектуальних видів спорту, розвитку спортивних традицій та зміцненню дружніх зв’язків між спортсменами різних поколінь.










