У Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2009-2010 років народження.
Переможцем змагань у стрибках у висоту став вихованець ОСДЮШОР-2 Іван Доній. Спортсмен подолав планку на висоті 212 см, виборов золоту медаль та здобув звання чемпіона України.
Результат став особистим рекордом атлета та забезпечив йому місце у складі збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи серед юнаків.
Чемпіонат Європи серед юнаків проходитиме в місті Рієті, Італія.
Тренує атлета заслужений тренер України Геннадій Здітовецький.
Кіровоградська ОВА/ОДА









