Легкоатлет з Кіровоградщини виграв юнацький чемпіонат України

У Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2009-2010 років народження.

Переможцем змагань у стрибках у висоту став вихованець ОСДЮШОР-2 Іван Доній. Спортсмен подолав планку на висоті 212 см, виборов золоту медаль та здобув звання чемпіона України.

Результат став особистим рекордом атлета та забезпечив йому місце у складі збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи серед юнаків.

Чемпіонат Європи серед юнаків проходитиме в місті Рієті, Італія.

Тренує атлета заслужений тренер України Геннадій Здітовецький.

Кіровоградська ОВА/ОДА