У місті Біла Церква 11-14 червня відбувся чемпіонат України з велоспорту в багатоденній гонці серед юнаків і дівчат.
Одразу два перших місця зайняла спортсменка з Олександрії Розалія Калішевич на чемпіонаті України.
Вихованка КДЮСШ №2 Розалія Калішевич здобула перемогу як в особистому, так і в командному заліку, виборовши два перших місця.
Олександрійська міська рада









