Cпортсменка з Олександрії здобула дві золоті медалі на чемпіонаті України

У місті Біла Церква 11-14 червня відбувся чемпіонат України з велоспорту в багатоденній гонці серед юнаків і дівчат.

Одразу два перших місця зайняла спортсменка з Олександрії Розалія Калішевич на чемпіонаті України.

Вихованка КДЮСШ №2 Розалія Калішевич здобула перемогу як в особистому, так і в командному заліку, виборовши два перших місця.

Олександрійська міська рада