Визначився суперник Олександрії у перехідних іграх УПЛ

5 та 9 червня Олександрія зіграє у плейоф за місце в УПЛ на наступний сезон.

Клуб з Кіровоградщини зіграє з третьою командою Першої ліги. На цій позиції фінішував Лівий Берег.

Клуб із Київщини святкував перемогу над Інгульцем (3:1), але це не допомогло посісти друге місце і на пряму вийти до УПЛ. Чорноморець зберіг перевагу у два бали, вдома здолавши харківський Металіст (1:0).

То ж 5 червня Олександрія вдома зустрінеться з Лівим Берегом, а 9 червня завітає у гості до Лівого Берега.

Зазначимо, що президентом київського клубу є Микола Лавренко, який зароджував Поліграфтеніку, що пізніше була перейменована в Олександрію. У 2011 році змінився власник клубу – ним став Сергій Кузьменко.