Спортсменка Ольга Понько з Кропивницького стала срібною призеркою світового турніру з настільного тенісу.
У місті Приштина (Косово) відбувся турнір світової юнацької серії з настільного тенісу серед спортсменів U19, у якому взяли участь 38 спортсменів.
Срібною призеркою змагань стала вихованка Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №3, майстер спорту України міжнародного класу Ольга Понько.
Пресслужба Кропивницької міської ради









