Спортсменка з Кропивницького здобула медаль на світовому турнірі

Спортсменка Ольга Понько з Кропивницького стала срібною призеркою світового турніру з настільного тенісу.

У місті Приштина (Косово) відбувся турнір світової юнацької серії з настільного тенісу серед спортсменів U19, у якому взяли участь 38 спортсменів.

Срібною призеркою змагань стала вихованка Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №3, майстер спорту України міжнародного класу Ольга Понько.

Пресслужба Кропивницької міської ради