Медики Кіровоградщини здобули срібло на чемпіонаті України з екстреної медичної допомоги

Команда Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області посіла друге місце на XII Чемпіонаті України з екстреної медичної допомоги «Вінницьке медичне ралі – 2026».

Участь у змаганні взяло 29 команд з України, Польщі та Литви. Регіон представляли фахівці підстанції №1 міста Кропивницького.

Учасники виконували завдання у змодельованих надзвичайних ситуаціях — відпрацьовували оперативність, професійні навички та командну взаємодію. До практичних етапів залучали рятувальників і правоохоронців.

Кіровоградська ОДА/ОВА