11 лютого: розклад змагань за участі українців на Олімпіаді-2026

11 лютого на зимовій Олімпіаді-2026 розіграють вісім комплектів медалей.

У кількох медальних дисциплінах виступлять українці.

Гірськолижний спорт, супергігант (ч). Перший розіграш медалей дня – о 12.30. Тут виступить Дмитро Шеп’юк.

Лижне двоборство (ч). Загалом змагання починаються ще з самого ранку, а об 11.00 почнеться заліковий раунд – це стрибки з трампліна. Сама гонка (другий етап), де розігруватимуться медалі, розпочнеться о 14.45. Україну представлять Дмитро Мазурчук та Олександр Шумбарець.

Біатлон, індивідуальна гонка (ж). Від України братимуть участь Олександра Меркушина, Юлія Джима, Христина Дмитренко, Дарина Чалик. Початок о 15.15.

Санний спорт, двомісні сани (ж). Закінчуються триденні тренування дебютної дисципліни на ОІ та починаються змагання для Олени Стецків та Олександри Мох. Перший – о 18.00, другий – о 19.53.

Санний спорт, двомісні сани (ч). Та ж дисципліна, тільки у чоловіків. Від України два екіпажі: Ігор Гой/Назарій Качмар та Богдан Бабура/Даниїл Марціновський. Заїзди чоловіків: 18.51 та 20.44.