У межах початку четвертого дня Олімпійських ігор-2026 відбулась кваліфікація спринтерської гонки класичним стилем серед жінок.
Найкращою серед українок стала Анастасія Нікон, яка на фініші посіла 59-ту позицію. Софія Шкатула – 64-та, Єлізавета Нопрієнко – 81-ша, Дарина Мигаль – 83-тя.
Виграла кваліфікацію шведка Лін Сван









