Стали відомі плани «Олександрії-2» на зимову паузу

Футболісти «Олександрії-2» завершили першу частину сезону та перебувають у відпустці з 30 листопада по 27 січня.

Протягом зимової паузи запланована індивідуальна робота за програмою тренерського штабу для підтримки тонусу.

План підготовки:
• 27.01 — збір команди в Олександрії та старт зимових навчально-тренувальних зборів.
• Підготовка проходитиме у форматі різних мікроциклів із тренуваннями на штучному полі та в тренажерному залі на базі клубу.

Контрольні матчі
У межах підготовки заплановано проведення контрольних поєдинків:
07.02 — ФК «Кривбас» U-19 (Кривий Ріг)
14.02 — ФК «Ворскла» (Полтава)
Про точний час і місце проведення контрольних матчів повідомлятимемо додатково.

Основна увага під час зимових зборів буде приділена поступовому входженню в тренувальний процес та якісній підготовці до весняної частини сезону — фізично, тактично й технічно.

Пресслужба ФК Олександрія