Олександрія-2 поступилася дублю Колоса у матчі Другої ліги

У матчі 21 туру групи Б Другої ліги Олександрія-2 зазнала поразки від дубля Колоса (1:3).

Підопічні Шарана програли у виїзному поєдинку від Колоса-2. У першому таймі гри Колесник вивів вперед господарів. Згодом Кремчанин зрівняв рахунок. У другій половині зустрічі голи Канаєва та Колесника принесли перемогу Колосу-2.

У турнірній таблиці після звітного матчу Колос-2 перебуває на першій сходинці (45 очок), Олександрія-2 має 34 бали та йде третьою. Для команди з Кіровоградщини завершився перший етап змагань, адже останній тур, що буде 21 березня 2026 року, пропускає. Далі весною буде другий етап турніру.

Колос-2 – Олександрія-2 – 3:1 (1:1) (Колесник, 11, 71; Канаєв, 57 – Кремчанин, 27)