У матчі 17 туру Другої ліги Олександрія-2 вирвала перемогу над Пенуелом.
Команда з Кіровоградщини святкувала складну перемогу завдяки єдиному голу Черниша, який вдало зіграв на добиванні наприкінці зустрічі.
«Олександрія-2» — «Пенуел» 1:0 (0:0) (Черниш, 88)
«Олександрія-2»: Макаренко Назар, Власюк Даниїл, Матвіїв Юрій, Прокопенко Назар, Базаєв Ярослав (К), Хмельовський Денис, Черниш Дмитро, Матеус, Шулянський Артем, Кремчанін Дмитрій, Хан Данило
Запасні: Заєць Данило, Дрозд Антон, Гребенюк Мирон, Гаража Данило, Баденко Ілля, Бредельов Денис, Білий Давид, Малько Матвій, Якименко Олександр, Дайк Кельвін Арінзе, Шаповалов Владислав, Безклейний Дмитро
«Пенуел»: Ситько Данило, Лященко Олексій, Череватий Гліб, Петруніч Данііл (К), Пилипенко Владислав, Матко Сергій, Байрук Назар, Маціюк Іван, Полтавець Артем, Білоконь Віктор, Лебедєв Олександр









