Старший тренер залишив Олександрію-2

Віктор Бицюра залишає посаду старшого тренера «Олександрії-2», при цьому, залишаючись в структурі клубу.

Дякуємо Віктору Григоровичу за його сумлінну та віддану працю протягом часу, який він провів на чолі юнацької команди та дублюючого складу.

Його внесок був важливою частиною історії ФК «Олександрія».

Пресслужба ФК Олександрія