Гандболісти «Ятрані» знову стали чемпіонами

gandballВ спортивному залі КДЮСШ №2 відділу фізичної культури і спорту Кіровоградської міської ради грою між командами “Ятрань” та “ДЮСШ – 2” завершився 5-й відкритий чемпіонат міста з гандболу серед чоловіків.

Нагадаємо , що чемпіонат проводився в два круги (весна – осінь), приймали в ньому участь п’ять команд, хоча завершували тільки чотири. Команда ” Буревісник ” припинила свою участь в змаганнях. Особливістю цього чемпіонату була досить рівна підготовленість всіх команд. Не було явних лідерів і аутсайдерів.

Значна частина ігор завершувалася перемогою тої, чи іншої команди з різницею в один – два м’ячі, декілька нічийних результатів не дозволяли робити будь-які прогнози.

Доля першого місця залежала від останньої гри, хоча третя команда чемпіонату “Спартак” всього на одне очко відстала від лідерів. Фінальна гра вийшла напруженою, жорсткою, інтригуючою – словом достойною фіналу. За три хвилини до кінця – нічийний рахунок, два вилучення у “Ятрані” і одне у “ДЮСШ – 2” і досвід, як і в минулому році взяв перевагу над молодістю і жагою до перемоги. З рахунком 24:22 перемогла команда “Ятрань” і в п’яте поспіль стала чемпіоном Кіровограда з гандболу серед чоловічих команд. Призери були нагороджені дипломами і медалями, а “Ятрань” в п’яте підняло вгору Кубок переможця.

http://handball-yatran.com.ua/