У Кропивницькому відбувся перший чемпіонат України з Baseball5 (+фото)

19-20 лютого в приміщенні Кіровоградської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2 відбувся перший чемпіонат України з Baseball5.

Команди змагались у двох вікових групах. Учасники чемпіонату у віковій групі U15: «Brawl Stars» (Кропивницький), «Лунтики» (Кропивницький), «Одеські моряки» (Одеса), «Атлант» (Миколаїв), «Дарницькі тигри» (Київ), «East Side» (Донецька область).

Учасники змагань серед дорослих команд: «Ворони» (Сумська область), «Power Krop» (Кропивницький), «Одеські моряки» (Одеса), «Покемони» (Кропивницький), «East Side» (Донецька область), «Десант» (Миколаїв), «АТМА-1991» (Київська область)

Після колового групового раунду місця та медалі чемпіонату розігрували команди, що посіли, відповідно, 5-6, 3-4 та 1-2 місця першого етапу турніру.

У матчі за бронзові нагороди вікової категорії U15 «Лунтики» (Кропивницький) перемогли «Атлант» (Миколаїв) 9:4. Фінальний поєдинок даної вікової категорії «Одеські моряки» (Одеса) виграли у «Дарницьких тигрів» (Київ) із рахунком 6:5.

У змаганнях дорослих команд третє місце посіла команда «Покемони» (Кропивницький), яка виграла у «АТМА-1991» (Київська область) 10:0. У фінальному матчі між командами «Power Krop» (Кропивницький) та «Одеські моряки» (Одеса) перемогу із рахунком 3:2 вибороли господарі турніру.

Пам’ятні призи учасникам змагань, медалі та кубки призерам й переможцям вручали начальник Управління молоді та спорту Кіровоградської ОДА Ірина Глобенко, віцепрезидент Федерації бейсболу та софтболу України, член НОК Володимир Ковальов, головний суддя турніру Оксана Шанцова, тренери Олег Бойко та Сергій Лимаренко.