БК Кропивницький впевнено переграв команду з Дніпра

Сьогодні, 22 січня, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК Кропивницький (Кропивницький) – ДНІПРО-3-СДЮСШОР№5-ДВУФК (Дніпро).

Кропивницька команда з початку матчу захопила лідерство. Після першої чверті господарі вели з перевагою у 5 очок. До перерви зустрічі господарі збільшили свою перевагу до 15 очок. Далі гостям не вдалося змінити хід гри. Господарі ще на 10 очок збільшили свою перевагу рахунку. Відзначимо, що на звітний матч був заявлений лідер господарів Мельнік, але не брав участь у грі.

Матч завершився з рахунком 81:56 на користь БК Кропивницький. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК Кропивницький Сосой, який набрав 23 очка. У складі кропивницької команди Ткаченко, Рибченко та Хапун набрали відповідно 20. 16 та 11 очок. У складі гостей найбільше набрали Авдусенко, Кучерявий та Сипало – відповідно 14, 13 та 12 очок.

Завтра, 23 січня, відбудеться другий матч між цими командами. Початок о 12:00.

БК Кропивницький (Кропивницький) – ДНІПРО-3-СДЮСШОР№5-ДВУФК (Дніпро) – 81:56 (18:13, 24:14, 20:14, 19:15)
БК Кропивницький: Сосой (23 очка + 11 підбирань + 4 результативні передачі), Хапун (11+5+3), Ткаченко (20+3+1), Рибченко (16+3+2), Курячий (0+0+0), Фомічов (3+3+3), Огородник (6+8+2), Полунчуков (2+5+1), Вербовий (0+1+1), Фортуна (0+0+0), Мельнік (0+0+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»