БК Кропивницький вдруге переграв одеську команду

Сьогодні, 29 грудня, відбувся другий матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «БІПА-ОДЕСА-СДЮСШОР-2» (Одеса) – БК «Кропивницький» (Кропивницький).

Знову матч в Одесі був складним для БК «Кропивницький». Вчора баскетболісти з Кропивницького перемогли з рахунком 79:76, вирвавши перемогу наприкінці зустрічі. Сьогодні теж було не легко. У першій чверті матчу одеська команда здобула перевагу у 5 очок. А от другу та третю чверті кропивницькі баскетболісти чудово провели, загалом їх вигравши з перевагою у 17 очок. В останній чверті гості змогли втримати переможний рахунок і у підсумку святкувати перемогу з рахунком 67:62.

Найрезультативнішим гравцем матчу став гравець БК «Кропивницький» Антон Мельнік, який набрав 17 очок. Богдан Сосой, Богдан Ткаченко та Руслан Фортуна відповідно набрали 15, 14 та 10 очок. У господарів найбільше очок набрав Дмитро Соловей – 15 очок.

Цей матч завершив виступ БК «Кропивницький» у 2021 році. У першій частині нинішнього чемпіонату баскетболісти з Кропивницького виграли всі 16 матчів (6 домашніх та 10 виїзних перемог) та впевнено втримують лідерство у групі.

«БІПА-ОДЕСА-СДЮСШОР-2» (Одеса) – БК «Кропивницький» (Кропивницький) – 62:67 (20:15, 15:23, 10:19, 17:10)
БК «Кропивницький»: Мельнік (17 очок + 8 підбирань + 2 результативні передачі), Хапун (2+5+1), Сосой (15+6+4), Ткаченко (14+2+3), Рибченко (4+2+4), Огородник (5+5+1), Фортуна (10+6+2).