Кропивницький на виїзді вдруге переграв БК БАСА

18 грудня відбувся другий матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «БАСА» (Дніпро) – БК «Кропивницький» (Кропивницький).

Кропивницька команда 17 грудня у першому матчі святкувала впевнену перемогу на виїзді. У другому матчі протистояння кропивницька команда теж перемогла – 91:75. Вже у перших двох чвертях гості забезпечили собі перевагу у 32 очки – 61:29. Після перерви господарі змогли відіграти 16 очок.

Найрезультативнішим гравцем матчу став гравець БК «Кропивницький» Антон Мельнік, який набрав 27 очок. Іван Рибченко набрав 16 очок, Олександр Хапун – 15, Богдан Ткаченко та Богдан Сосой – по 13. У господарів найбільше очок набрав Владислав Сухаренко – 17 очок.

28-29 грудня БК «Кропивницький» на виїзді зіграє з командою БІПА-ОДЕСА-СДЮСШОР-2 (Одеса).

«БАСА» (Дніпро) – БК «Кропивницький» (Кропивницький) – 75:91 (15:32, 14:29, 22:18, 24:12)
БК «Кропивницький»: Мельнік (27 очок + 17 підбирань + 3 результативні передачі), Хапун (15+2+1), Сосой (13+4+5), Ткаченко (13+3+6), Рибченко (16+4+8), Пашолок (0+3+1), Вербовий (3+9+1), Огородник (4+5+1).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»