БК Кропивницький на виїзді вдруге переміг Одесу-2

Сьогодні, 5 грудня, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «Одеса-2» (Одеса) – БК «Кропивницький» (Кропивницький).

Вчора кропивницька команда святкувала перемогу з рахунком 91:59. Сьогодні ж матч був більш напруженим. У складі господарів добре грав Ілля Гнатів, який набрав половину командних очок. У першій чверті одеська команда перемогла з різницею у три очки. А от друга чверть була повністю за гравцями БК Кропивницький – плюс 11 очок. І далі гості на класі довели матч до перемоги – 75:65.

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст «Одеси-2 Ілля Гнатів, який набрав аж 32 очка. У складі БК «Крпоивницький» Антон Мельнік набрав 17 очок, Юрій Курячий та Богдан Сосой відповідно набрали 12 та 10 очок.

18-19 грудня БК «Кропивницький» на виїзді зіграє з командою «БАСА» (Дніпро).

«Одеса-2» (Одеса) – БК «Кропивницький» (Кропивницький) – 65:75 (22:19, 11:22, 16:18, 16:16)
БК «Кропивницький»: Мельнік (17 очок + 5 підбирань + 4 результативні передачі), Хапун (7+4+1), Сосой (10+2+6), Ткаченко (0+2+0), Рибченко (8+1+4), Курячий (12+6+0), Пашолок (7+4+3), Потєєв (8+1+0), Фортуна (6+5+3).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»