Відбувся фінальний тур чемпіонату Кіровоградської області

IMG_9212222233 (1)У суботу, 15 травня, у Кропивницькому на базі КДЮСШ-4 спортивного клубу «Зірочка» відбувся фінальний тур Чемпіонату області з баскетболу серед юнаків та дівчат 2006 р. н. дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а також нагородження гравців БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» (Перша ліга) – бронзових призерів Чемпіонату України з баскетболу.

У напружених, безкомпромісних і видовищних матчах серед дівчат не знали собі рівних вихованки ДЮСШ (ЗЛАТОПІЛЬ). Сріблом змагань задовольнилися юні баскетболістки КДЮСШ-4 (Кропивницький), а бронзу до свого активу записали дівчата із КЗ «ДЮСШ» (Бобринець).

У не менш цікавих протистояннях серед юнаків золото змагань вибороли вихованці КДЮСШ(2) (Світловодськ). Друге місце посіли господарі – баскетболісти кропивницької КДЮСШ-4. Третє місце завоювала команда КДЮСШ(1) (Світловодськ), четвертим місцем задовольнилися вихованці КЗ«ДЮСШ» (Бобринець).

По завершенні чемпіонату призерів обласних змагань відзначили медалями та кубками, які вручила начальник управління молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Ірина Глобенко. Відбулося нагородження бронзовими медалями гравців БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» – призерів Чемпіонату України з баскетболу Першої ліги.

Чемпіонат області Кіровоградської області проводився завдяки підтримці Управління молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Федерації баскетболу Кіровоградської області.