БК «Золотой Век» на характері переграв вінницьку команду

zolotoy_vekСьогодні, 16 січня, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «Вінницькі Зубри» (Вінниця) – БК «Золотой Век» (Кропивницький).

Перші дві чверті матчу пройшли за рівної гри. Кропивницька команда у кожній з чвертей здобула по два очка переваги. У третій чверті господарі відігравали відставання у рахунку і перед четвертою 10-тихвилинкою вели з перевагою в одне очко. У четвертій чверті зустрічі краще зіграли баскетболісти кропивницької команди, які вирвали перемогу над незручним суперником. У господарів не вистачило сил на увесь матч.

Матч завершився з рахунком 85:74 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Олександр Дробязко, який набрав аж 47 очок. Антон Мельнік набрав 13 очок, Дмитро Баранов – 10. У складі гостей найрезультативнішими гравцями стали Андрій Гуцалюк та Сергій Слободянюк, які набрали відповідно 21 та 19 очок.

Завтра, 17 січня, відбудеться другий матч між цими командами. Початок о 12:00.

«Вінницькі Зубри» (Вінниця) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 74:85 (19:21, 17:19, 27:22, 11:23)
БК «Золотой Век»: Мельнік (13 очок + 4 підбирань + 3 результативні передачі), Ожегов (6+7+2), Дробязко (47+17+0), Хапун (2+2+0), Сосой (2+6+4), Ткаченко (5+2+0), Рибченко (0+1+1), Коміссаров (0+0+0), Баранов (10+8+1), Курячий (0+0+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»