Привітання з Новим роком від редактора порталу “Спортивна Кіровоградщина”

2021Всіх з Новим роком! Цей наступний рік неодмінно стане кращим! Нехай у ньому станеться те, про що ви так давно мріяли, чого не могли досягти. Нехай щастя, радість і любов ллються рікою. Бажаю, щоб навіть самий буденний для вас день, став яскравим і незабутнім!

2020 рік завершується. У 2020 році, а саме 19 грудня, портал «Спортивна Кіровоградщина» святкував 12 років. Нагадаємо, що 19 грудня 2008 року портал «Спортивна Кіровоградщина» розпочав свою роботу за адресою sport-kr.at.ua. У ті часи метою створення порталу було часткове подолати певного інформаційного «вакууму» у висвітленні спортивних подій Кіровоградщини в Інтернеті.

За ці 12 років функціонування порталу «Спортивна Кіровоградщина» (весь час робота на порталі ведеться на ентузіазмі і немає фінансового забезпечення від спонсорів, меценатів чи інших джерел) були різні часи і періоди – вдалі і невдалі. Останні шість років сайт перебуває на іншому хостингу і має інший движок, ніж були у порталу Slusarenko34першого зразку. У цьому році, зокрема, досягнуто хорошої відвідуваності сайту – відвідуваність порталу коливається в межах 350-1000 осіб в день (в залежності від кількості спортивних подій у той чи інший день). Робота порталу, який є хоббі і приносить позитивне задоволення й не більше, продовжиться. Портал «Спортивна Кіровоградщина» продовжує працювати на благо шанувальників спорту для висвітлення інформації з різних змагань.

Запрошую до співпраці зацікавлених осіб щодо збільшення новин на сайті. Надсилайте свої матеріали на електронну пошту sport-kr@i.ua .

Шановні вболівальники! Нагадаємо, що «Спортивна Кіровоградщина» є у соціальній мережі Facebook http://www.facebook.com/sportkrcomua .

Також є RSS-стрічка новин http://www.sport-kr.com.ua/?feed=news.yandex.ru .

Підписуйтесь на наші новини у цих соціальних мережах!

З повагою, автор та редактор порталу “Спортивна Кіровоградщина” Віктор Слюсаренко!