Олександрія перемогла Минай та вийшла до чвертьфіналу Кубку України

fc_olexandУ 1/8 фіналу Кубку України з футболу Олександрія приймала Минай із Закарпаття.

У порівнянні з матчами УПЛ наставники обох команд внесли корективи у склади, давши відпочинок кільком виконавцям. Більше змінив склад наставник олександрійської команди Володимир Шаран. З перших хвилин вийшли Грицук, Шастал, Стецьков. А от Ковалець, Бабогло і Пашаєв залишилися на лаві запасних. Банада взагалі не потрапив до заявки на гру.

Вже на першій хвилині матчу господарі могли вийти вперед – Каніболоцький з під перекладину потягнув удар Шастала. А на шостій хвилині матчу підопічні Шарана повели у рахунку – відзначився Вантух. А на 24-ій хвилині матчу воротам гостей загрожував Бондаренко, але його удар заблокував захисник Миная.

На 33-ій хвилині матчу господарі могли претендувати на пенальті, але в епізоді з падінням Шастала угледів не порушення правил, а симуляцію і за нею нагородив жовтою карткою гравця Олександрії.

На 62-ій хвилині матчу у ворота Миная було призначено пенальті, яке впевнено реалізував захисник Олександрії Бондаренко. Далі було багато боротьби на полі. Господарі постаралися зіграти по рахунку, зберігаючи здобуту перевагу. На 85-ій хвилині матчу по воротах Каніболоцького пробивав Задерака – не влучно. Через дві хвилини гості виконували небезпечний штрафний удар – Карноза поцілив у стінку гравців Олександрії. У компенсовані хвилини голкіпер гостей потягнув удар Задераки від перекладину воріт. Після подачі з кутового Довгий переправив м’яч у сітку воріт суперника.

Олександрія святкувала перемогу з рахунком 3:0 та вийшла до наступного етапу змагань. До чвертьфіналу Кубку України раніше вийшли такі команди: рівненський Верес (з рахунком 1:0 переграв Маріуполь), СК Дніпро-1 (з рахунком 5:0 розгромив ВПК-Агро), ковалівський Колос (розгромив вінницьку Ниву – 4:0) та волочиський Агробізнес (з рахунком 1:0 переграв полтавську Ворсклу). Саме з чвертьфінальної стадії змагань боротьбу за трофей поведуть київське Динамо та донецький Шахтар. Останній чвертьфіналіст Кубку України визначиться 16 грудня, коли зустрінуться чернігівська Десна та луганська Зоря.

Олександрія – Минай – 3:0 (1:0) (Вантух, 6; Бондаренко, 62 (пен); Довгий, 90+4)

Олександрія: Юрій Паньків (к) – Валерій Лучкевич – Каспарс Дубра, Валерій Бондаренко, Тимур Стецьков (Максим Задеркака 65) – Роман Вантух – Олексій Довгий, Дмитро Гречишкін – Дмитро Шастал (Богдан Мишенко 79), Василь Грицук (Кирило Ковалець 46) – Артем Сітало (Денис Устименко 79)

Минай: Антон Каніболоцький – Кирило Меліченко, Олег Допілка, Максим Лопирьонок (Олексій Хахльов 60), Тарас Саків – Ріпо Малепе, Андрій Ткачук, Олег Голодюк (Василь Пиняшко 60) – Денис Кожанов (Олександр Глагола 78), Антон Шиндер (Артур Карноза 78), Анатолій Нурієв (Рустам Ахмедзаде 81)

Попередження: Дмитро Шастал 33 – Максим Лопирьонок 29, Андрій Ткачук 50