Олександрія впевнено вибила Інгулець з Кубка України

fc_olexandУ матчі 1/16 фіналу Кубка України відбулося кіровоградське дербі Олександрія – Інгулець.

У стартових складах внесені зміни у порівнянні з попередніми матчами. Наставник господарів Шаран не суттєво змін склад, випустивши більше основних виконавців. А от головний тренер гостей Лавриненко провів варіацію склади, давши пограти футболістам, які більше перебувають на лаві запасних у матчах УПЛ.

Олександрія активніше розпочала матч. Воротам Шуста двічі загрожував Ковалець, але центральний захисник Інгульця відбили атаку. А в одному епізоді Шуст парирував удар Ковальця. На 17-ій хвилині матчу добре пройшов Сітало і виконав передачу на лінію карного майданчику, звідки в один дотик Банада пробив трішки вище воріт.

На 33-ій хвилині матчу на лівому фланзі атаки загострив гру Мкомола, але його простріл заблокували – далі був удар від гравця Інгульця, але Банада заблокував. А у наступній атаці по воротах Білика пробивав Мкомола – не влучно. А через дві хвилини у складі Олександрії травмувався Мірошніченко.

На старті другого тайму матчу по воротах господарів пробивав Мішуренко – м’яч став легкою здобиччю Білика. Через 9 хвилин Ковалець пробив поруч з дальньою дев’яткою воріт Шуста. А на 57-ій хвилині матчу Сітало гарно зіграв у карному майданчику суперника – прикрив м’яч від опонента і з гострого кута переграв голкіпера суперника Шуста.

На 61-ій хвилині матчу Ковалець міг подвоїти рахунок, але не перекинув голкіпера Інгульця Шуста. А після подачі з кутової позначки Банада добре зіграв на дальній стійці воріт – 2:0. Після подачі з лівого флангу Лучкевич головою пробив у дальній нижній кут воріт Шуста – 3:0.

На 72-ій хвилині матчу Сітало хотів повторити забитий гол, але цього разу його удар парирував Шуст. А через три хвилини Задерака, який вийшов на заміну за кілька хвилин до цього, забив четвертий гол у ворота Інгульця. Після грубої помилки голкіпера Олександрії господарі пропустили гол – Литвяк виконав подачу і м’яч влетів у сітку воріт.

Олександрія – Інгулець – 4:1 (0:0) (Сітало, 57; Банада, 62; Лучкевич, 70; Задерака, 75 – Литвяк, 83)

Олександрія: Олег Білик, Денис Мірошниченко (Тимур Стецьков, 38), Владислав Бабогло, Павло Пашаєв, Валерій Лучкевич (Максим Задерака, 73), Дмитро Гречишкін, Євген Банада, Кирило Ковалець, Максим Третьяков (Богдан Мишенко, 46), Олексій Довгий, Артем Сітало

Інгулець: Богдан Шуст, Дмитро Фатєєв, Андрій Семенко, Микола Квасний (Віталій Павлов, 46), Младен Бартулович (Ілля Коваленко, 68), Володимир Білоцерковець (Олександр Козак, 68), Богдан Литвяк, Михайло Шишка, Артем Щедрий, Оскар Мкомола, Олександр Мішуренко