Нападник “Олександрії”: В Запоріжжя їдемо, щоб дати бій “Зорі”

fc-olexАвтор одного з переможних голів матчу 14-го туру ФК «Олександрія» – ФК «Тернопіль» Віталій Пономар про попередній та наступний матчі.

– Поділися враженнями від гри.
– Після невдалої гри в Чернівцях нам конче необхідно було реабілітуватися перед собою, а головне перед вболівальниками. Ми налаштовували себе тільки на перемогу. Весь тиждень готувалися до цієї зустрічі, добре вивчили сильні та слабкі сторони суперника, переглядали їх ігри, а тим паче ми з ними грали нещодавно кубковий матч, тому щось нове в діях тернопільчан не побачили. Щодо звітної зустрічі, то гра видалася яскравою. Команда задоволена самою грою та результатом зокрема.

– Тобі не здається, що після невдалої гри нашої команди в Чернівцях, ФК «Тернопіль» попав під роздачу?
– Ні, мені так не здається. В нас є конкретне завдання і ми до нього йдемо. В кожній грі ми прагнемо перемагати щоб радувати керівництво клубу, президента та вболівальників. Те що ми поступилися в Чернівцях – з ким не буває – це футбол, завжди перемагати не можна.

– В звітній зустрічі наша команда видала одну з найкращих ігор нинішнього сезону. За рахунок чого це вдалося?
– Так, команда показала одну з кращих ігор. Ми поводилися на полі природньо і розкуто. Але за цим всім криється кропітка робота на тренуваннях. Ми намагаємося відпрацьовувати комбінації і доводити їх до автоматизму. Тренерський штаб нам нав’язує атакувальний і комбінаційний футбол. Ми досить плідно працюємо над цими аспектами.

– Наступного тижня відбудеться кубкова зустріч, матч – відповідь, проти луганської «Зорі». Як будеш готуватися, можливо, в тебе якісь особливі настрої?
– Звісно, після домашньої мінімальної поразки нам буде тяжко, але гравці налаштовані їхати в Запоріжжя тільки за перемогою. до цієї гри я буду готуватися як і до всіх інших. Ми розуміємо, що це досить молода злагоджена команда. Ми їдемо щоб дати бій і маю надію, що пройдемо далі.

Офіційний сайт ФК «Олександрія»