«Зірка» на виїзді перемогла «Ниву»

fczirkaВ матчі 14-го туру першої ліги тернопільська «Нива» вдома приймала кіровоградську «Зірку».

Після кадрових змін як на тренерському містку, так і серед гравців, маємо оновлену кіровоградську команду. Так, варто відзначити, що у стартовому складі вийшли чотири вихованці кіровоградського футболу (Єгор Кривошей, Дмитро Фатєєв, Ігор Загальський і Дмитро Осадчий). Також матч починали на лаві запасних ще 5 вихованців місцевого футболу (Роман Льопка, Микола Рибалко, Вячеслав Самойленко, Олексій Осипенко і Дмитро Тітов). Тож загалом маємо, що до заявки команди на звітний матч потрапило 9 кіровоградців. Коли подібне було востаннє складно згадати.
З перших хвилин кіровоградська «Зірка» активніше грала. Але от створеними моментами не балувала. Господарі чекали на свої шанси, користуючись нагодами для контр випадів. І в середині першого тайму матчу Гудима був на вістрі атаки: його на побачення з голкіпером вивів Семенюк, але Павло Поштаренко випередив опонента. А на тридцятій хвилині зустрічі Ігор Загальський сповна скористався передачею  з флангу, вивівши вперед «Зірку».
На початку другого тайму мав два моменти Дмитро Осадчий, але ними не скористався. На 57-ій хвилині матчу Гудима міг зрівняти рахунок: Павло Поштаренко «потягнув» удар у ближній кут. А на 67-ій хвилині спрацювала заміна Саміра Гасанова: Олексій Чичиков подвоїв рахунок на табло. Через три хвилини після свого виходу на заміну Артем Щедрий загрожував воротам господарів – врятував голкіпер. Матч завершився перемогою кіровоградців – 2:0.

У наступному турі, 2 листопада, кіровоградська «Зірка» вдома прийме МФК «Миколаїв». Початок матчу о 14.00.

«Нива» (Тернопіль) – «Зірка» (Кіровоград) 0:2 (0:1) (Ігор Загальський, 30; Олексій Чичиков, 67)
«Нива»: Шпук, Донець, Петрівський, Яневич, Дурай, Семенюк (Мдінарадзе, 86), Озарків, Гудима (Шпікула, 85), Гринченко (Менджега, 83), Пліс, Гудак
«Зірка»: Поштаренко, Допілка, Бочкур, Бацула, Баранець Б., Кривошей, Фатєєв, Загальський (Самойленко, 86), Баранець Г. (Тітов, 90+1), Акименко (Щедрий, 76), Осадчий (Чичиков, 60)
Попередження: Сворак, 61; Озарків, 63.