Захисник “Олександрії”: На нас завжди тисне відповідальність за рахунок

fc-olexЗахисник ФК “Олександрія” Олександр Ломко поділиться своїми враженнями від останнього зіграного матчу та план підготовки до кубкової гри.

– Олександре, як оцінюєш свою та командну гру проти ФК “Тернопіль”?
– Кожна гра для нас дуже важлива, адже так крок за кроком команда йде до мети – першої сходинки чемпіонату. Гра з ФК “Тернопіль” була динамічною і на мій погляд цікавою для наших вболівальників. Ми продемонстрували якісну гру та забили чудові голи.

– Чи були до матчу думки, що так легко зможете переграти ФК “Тернопіль”?
– Кожного разу сподіваємось на позитивний результат, але легкої гри не чекали. Ми грали з ними на Кубку України, тому знали яка це команда. Дуже пощастило, що протягом короткого проміжку змогли тричі відзначитись у воротах суперника. На другий тайм ми виходили з думками зберегти свої ворота недоторканими та контролювати хід зустрічі, з чим, я вважаю, впорались.

– Чи не вважаєш, що “Тернопіль” потрапив під “гарячу руку” після матчу з “Буковиною”?
– На нас завжди тисне відповідальність за рахунок. Цього разу тренерський штаб нам сказав вийти і показати те, на що ми спроможні. Ми забули про попередні результати і без психологічного навантаження грали у своє задоволення.

– Це твій дебютний гол у ФК “Олександрія”. Одразу прийняв рішення бити зльоту чи були і інші думки для продовження атаки?
– Так, за ФК “Олександрія” це мій перший гол. Рішення пробити прийняв одразу тому, що кожна секунда мала значення. Я знаходився у вигідній позиції щоб завдати удару і забити гол.

– Наступного тижня кубкова гра. Як буде проходити підготовка?
– Після матчу з “Тернополем” нам дали пару днів на відпочинок. Після нього збиремося на базі і тренерський штаб розповість про плани та підготовку.

Офіційний сайт ФК “Олександрія”