Шаран: мені неприємно бачити тисячу чоловік на трибунах

sharanГоловний тренер “Олександрії” Володимир Шаран розповів про перемогу своєї команди в матчі з “Зорею” в 1/8 фіналу Кубка України (1:1, 5:4 по пенальті).

“Якби я знав перед грою, що буде такий матч, і що ми переможемо, то приємно здивувався б. У нас була ротація. Виходили на поле молоді хлопці. Безумовно, розуміли силу суперника. Однак вважаю, що по грі ми перевершували “Зорю”, тому що створили чимало моментів, для того, щоб перемогти в основний час. Хоча і “Зоря” мала два стовідсоткові моменти. Я вдячний хлопцям. Емоції переповнюють.

Переживав за хлопців, тому що якби вони програли сьогодні, то попереду нас чекав і чекає непростий поєдинок. Це могло б позначитися психологічно. Зараз же, навіть після непростих ігор, якщо вони переможні, то і відновлюватися легше.

Вдячний і вболівальникам, які прийшли. Мені неприємно бачити тисячу чоловік на трибунах. Не хотів, щоб була трансляція цієї зустрічі, тому що думав, що люди прийдуть подивитися футбол, тим більше грали проти такої команди, як “Зорю”. Але… Розумію, що холодно, але все ж. Команду потрібно підтримувати, особливо тоді, коли вона дійсно виглядає непогано”, – сказав Шаран.

Офіційний сайт ФК “Зоря”