Юніори «Олександрії» здобули перемогу над чемпіонами Кіровоградської області

P1650020Сьогодні на полі зі штучним покриттям футболісти «Олександрії» (U-19) провели свій черговий контрольний матч. Суперником нашої команди були футболісти «УкрАгроКому» –  чемпіони Кіровоградської області.

Зустріч пройшла в цікавій боротьбі і завершилася перемогою олександрійців з рахунком – 5:2.

«Олександрія» (U-19) – «УкрАгроКом» (Головківка) – 5:2( 2:1).

12.02.2019р. 13:00 КСК «Ніка» (зі штучним покриттям).

«Олександрія» (1-й тайм): Паламар, Брайко, Олійник, Чеберяк, Дероган, Дудка, Лучка, Тилінський, Назарик, Грама, Дмитров.

2-й тайм : Ферт, Дубелєй, Водяницький, Гаркуша, Матко, П. Луців, Мустафаєв, Воробчак, Кодря, Каранга, Дмитров.

Головний тренер: Юрій Гура.

«УкрАгроКом»: Степанцов ( Паламар, 46), Піскун, Тарасенко, Буличов ( Турчиненко, 68), Боровський, Хорольський, Козубенко, Вдовіченков, Карамалак, Пісний, Оганесов.

Головний тренер: Антон Оганесов.

Голи: А. Назарик ( 12), С. Чеберяк ( 35), Ян Каранга ( 76, 78), М. Кодря ( 90) – Б. Боровський ( 24), О. Тарасенко ( 75 ).