«Інгулець» провів перший матч у 2019 році

22-Ing-GirСьогодні петрівський «Інгулець» у рамках підготовки до другої частини футбольного сезону у першій лізі зіграв товариський матч. Суперником був криворізький «Гірник». Це був перший матч «Інгульця» у 2019 році.

Як вже раніше повідомляв портал «Спортивна Кіровоградщина» команда «Інгулець» розпочала підготовку до другої частини сезону 17 січня. Сьогодні ж підопічні Сергія Лавриненка провели перший контрольний матч, який пройшов у форматі чотири тайми по 30 хвилин. Для «Гірника» у рамках підготовки до другої частини сезону у другій лізі це вже третій матч. Криворіжців перед Новим роком провели один збір, на якому провели матч проти ФК «Лозоватка» – перемогли з рахунком 4:1. Кілька днів тому у рамках другого збору «Гірник» знову переміг ФК «Лозоватка» – цього разу з рахунком 10:0. Тому команди нині перебувають у різних фізичних кондиціях і різні завдання перед ними стоять.

З перших хвилин у складі господарів вийшов новобранець Дмитро Сула, який з Олександром Акименком склад пару нападників. Якщо аналізувати стартовий склад «Гірника», то варто відзначити, що вийшли аж 6 екс-гравців «Інгульця»: Дмитро Черниш, Андрій Григорик, Сергій Гвоздевич, Андрій Голуб, Богдан Сокол та Ігор Бука.

Матч активніше розпочали футболісти команди першої ліги. Хороший контроль м’яча змусив криворіжців докладати чимало зусиль, що перехопити «круглого». На 5-ій хвилині матчу була небезпечна подача Дениса Балана з флангу – її завершити не вдалося. Футболісти господарів сигналізували, що гравець гостей зіграв рукою у власному штрафному майданчику, але арбітр не призначив одинадцятиметровий удар.

На 11-ій хвилині матчу півзахисник «Інгульця» Олександр Козак небезпечно пробивав по воротах суперника – м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт. Криворіжців через три хвилини відповіли ударом Сантрипинських – голкіпер господарів надійно зафіксував м’яч у руках. А на 18-ій хвилині капітан господарів Владислав Лупашко порушив правила проти опонента перед власним штрафним майданчиком – небезпечний штрафний удар Ігор Бука втілив у забитий м’яч – 1:0 на користь «Гірника». Через дві хвилини ще одна небезпечна атака була у виконанні гостей – завершилася кутовим. Після виконання останнього було ще два удари по воротах «Інгульця».

На 22-ій хвилині матчу після перехоплення м’яча на половині суперника Дмитро сула потужно пробив у ближній кут воріт – голкіпер «Гірника» виручив свою команду. Потім ще був неточний удар Максима Ковальова. Перший тайм матчу завершився мінімальною перевагою гостей.

У другому таймі матчу пару напівмоментів намагалися створити господарів, але безуспішно. А от гравці «Гірника» провели зразкову атаку, яка завершилася взяття воріт «Інгульця»: два екс-гравці петрівчан створили гол – Ігор Бука виконав подачу, а Андрій Григорик її замкнув. На 42-ій хвилині матчу господарі забили м’яч, але у зв’язку з положенням поза грою взяття воріт не зафіксували. Та все ж на 48-ій хвилині матчу «Інгульцю» вдалося один м’яч відіграти: після подачі з правого флангу відзначився Олександр Акименко. А у наступній атаці господарі зрівняли рахунок – новобранець Дмитро Сула скористався помилками в центрі оборони суперника і безперешкодно переправив м’яч у сітку воріт «гірників» – 2:2.

На 55-ій хвилині матчу господарі могли вийти вперед. Голкіпер «Гірника» порушив правил проти Акименка у власному штрафному майданчику – пенальті. Ударом з точки Олександр Акименко не зумів переграти Черниша. Але вже через дві хвилини Ілля Коваленко дальнім ударом змусив капітулювати голкіпера суперника. На перерву команди пішли вже за рахунку 3:2 на користь «Інгульця».

Після другого тайму наставники обох команд змінили склади. Третій тайм матчу активніше розпочали футболісти «Інгульця». А от найбільш небезпечний момент стався біля воріт господарів. І створили вони його самі: голкіпер не впевнено вибив м’яч прямо у ноги нападнику «Гірника» – останній не зміг переграти голкіпера, а при добиванні Прутян пробив вище воріт. За чотири хвилини до завершення тайму по воротах гостей пробивав Олександр Мішуренко – надійно зіграв голкіпер суперника.

У четвертому таймі кілька можливостей відзначитися мали футболісти «Інгульця». На 94-ій хвилині матчу Козлов не замкнув подачу Елли Кена. А через чотири хвилини Мішуренко поцілив у штангу воріт, а Козлов при добиванні з двох метрів не зумів переграти голкіпера. Та все ж господарі свого досягли. Олександр Мішуренко реалізував вихід один на один з голкіпером «Гірника» – 4:2. А через хвилину рахунок збільшив Олександр Мішуренко, який скористався помилкою гостей в центрі оборони. На 106-ій хвилині матчу голкіпер господарів парирував удар Пограничного з далекої відстані, перевівши м’яч на кутовий. А через дві хвилини господарям вдалася хороша контратака правим флангом – дальню стійку воріт замкнув Щедрий, але головою не поцілив у створ. Ще пару моментів втратив Артем Щедрий. А наприкінці матчу Олександр Мішуренко результативно замкнув подачу з правого флангу – 6:2.

«Інгулець» (Петрове, Кіровоградська область) – «Гірник» (Кривий Ріг, Дніпропетровська область) – 6:2 (0:1, 2:1, 0:0) (Акименко, 48; Сула, 49; Коваленко, 57; Мішуренко, 100, 101, 119 – Бука, 18; Григорик, 38)
Стартовий склад «Інгульця»: Ситников, Балан, Павлов, Ковальов, Коцюмака, Лупашко, Клименко, Поднебенной, Козак, Акименко, Сула
Стартовий склад «Гірника»: Черниш, Гвоздевич, Заіменко, Голуб, Сокол, Григорик, Пограничний, Бука, Шмат, Сантрипинських, Прялкін
Не реалізований пенальті: Акименко, 55 (голкіпер).

Портал «Спортивна Кіровоградщина»