Наставник молодіжки “Динамо”: ми вийшли грати за результат, а гравці «Олександрії» – битися за нього

Moroz-UСтарший тренер «Динамо» (U-21) Юрій Мороз прокоментував виїзний поєдинок із «Олександрією», у якому «біло-сині» мінімально поступилися – 0:1.

– Якщо судити за результатом, то «Олександрія» в нинішньому сезоні – найважчий суперник для нашої команди…

– Справді, за результатом так і є. Якось не можемо в матчах, коли ведеться боротьба за шість очок, досягти позитивного результату. Можливо, сьогодні було мало футболу, але хлопці мають розуміти, що є ще турнірне становище, боротьба за результат. На мій погляд, наша команда сьогодні вийшли грати за результат, а гравці «Олександрії» – битися за нього. Через це й отримали такий негативний підсумок.

У той же час, можу сказати, що навіть удесятьох ми мали можливості забити, можливо, не такі стовідсоткові, але хлопці намагалися комбінувати, намагалися хоча б відігратися. У нас зазвичай так відбувається, що після повернення зі збірних ігри складаються важко для нас. Футболісти повертаються до розташування клубу в різному стані – як фізичному, так і психологічному. І не вдається нам нічого з цим зробити. Чудово знаємо про це, але не можемо знайти так звану золоту середину.

– Здається, що Романчук сьогодні встав не з тієї ноги – багато помилок, зароблений пенальті, вилучення…

– Знаєте, хлопець молодий, багато бажання, десь перегорів. Але це урок для нього. Він перспективний футболіст, і має на своїх помилок навчатися – оцінити ситуацію, прийняти рішення тощо. Таке буває. Не можу сказати, що це добре, але, сподіваюся, з цих моментів він винесе користь та не буде повторювати подібних помилок у майбутньому. Ми готуємо гравців до дорослого футболу, і через таке також потрібно пройти.

– Цитаїшвілі був не таким активним, як зазвичай. Так вплинули на нього останні новини та підписання нового, вже дорослого, контракту?

– Не думаю, що це якось вплинуло. Єдиною причиною такої гри я бачу лише нещодавнє перебування у збірних, через що не було цілісності. У тому числі це стосується й Георгія. Ми все проаналізуємо та зробимо висновки – як футболісти, так і тренери. Поганий був сьогодні лише результат, але при цьому було й багато позитивних моментів.

– Чи тримали в голові той факт, що кільком футболістам за три дні доведеться грати в Юнацькій Лізі УЄФА проти  «Андерлехту»?

– Так, звичайно. Через це Білошевський відіграв лише 45 хвилин, замінили Булецу, щоб сили залишилися. Також хотіли дати менше часу Ярошу, але не зробили цього, бо у Вантуха стався рецидив колишнього пошкодження, й Микола вимушений був відіграти весь матч.

Офіційний сайт ФК “Динамо”