Юнаки “Олександрії” у Запоріжжі зіграли внічию

fc_olexandМатч 5 туру Чемпіонату U-19 ФК «Зоря» – ФК «Олександрія» завершився з рахунком 0:0.

На матчі у Запоріжжі, де у 5 турі зустрічалися луганська «Зоря» і «Олександрія», була зафіксована нічия. Хоча, слід відзначити, що вирвати перемогу могли як господарі, так і гості.

М’яч двічі влучав у каркас воріт олександрійців. Підопічні Юрія Гури також мали стовідсоткову можливість забити, але в середині першого тайму м’яч вже з пустих воріт виніс капітан «Зорі» Максим Аагапов.

Другий тайм пройшов у рівній боротьбі, але практично без небезпечних моментів. У підсумку – бойова нічия.

Чемпіонат U-19. 5-й тур. ФК «Зоря» (Луганськ) – ФК «Олександрія» – 0:0 (0:0).

14 вересня 2018, п’ятниця, 16.00. Запоріжжя, стадіон «Торпедо». 100 глядачів. 25°C.

Офіційні особи на матчі:

арбітр – Роман Галіцин (Київ)

асистенти арбітра – Вадим Шмалько (Дніпропетровська обл.), Владислав Чеголя (Кривий Ріг).