З ким у фіналі зустрінеться «АФ-П’ятихатська»?

FC-AF-PyatihatckaЗавтра, 17 жовтня, у Вінниці «АФ-П’ятихатська» в фіналі чемпіонату України серед аматорів зіграє з «Рухом».  Представляємо майбутнього суперника.

Ще до війни, у 1931 році, в місті Винники було засновано два футбольні клуби: український УСТ «Дніпро» та польський ВКС «Зоря»(пол. WKS «Zorza»). Після другої світової війни Винники представляла команда «Харчовик», згодом «Авангард», в кінці XX ст. — команда «Жупан», якою опікувалась тютюнова фабрика. 2003 року за ініціативи Мирона Маркевича, який народився у Винниках, був створений футбольний клуб під назвою «Рух». На запитання чому саме «Рух» Мирон Богданович відповів: — «Тому що рух — це життя!»
Багато років команда міста виступала в чемпіонаті області, неодноразово брала участь у чемпіонаті України серед колективів фізкультури. Оскільки Винники є містом-супутником Львова, тому в період, коли окремо проводився Чемпіонат Львівської області і Чемпіонат міста Львова, — команда брала участь у чемпіонаті Львова.
«Рух» проводить матчі на стадіоні імені Богдана Маркевича (батька Мирона Маркевича, який багато років тут пропрацював дитячим тренером). Президент ФК «Рух» Григорій Козловський. Головний тренер — Роман Гданський. ФК «Рух» є чемпіоном Львівської області 2012 та 2013 років, володар Кубку Львівської області 2012 року. «Рух» — віце-чемпіон України серед аматорів 2013 року (у фіналі в серії післяматчевих пенальті поступився «ОДЕКу»).

Детальніше читайте на офіційному сайті ФК «АФ-П’ятихатська».