«Енергія» (Нова Каховка) – «Інгулець-2»: арбітри матчу

Energ-Ing-2Стала відома бригада арбітрів, що буде працювати на матчі 25-го туру групи «Б» другої ліги «Енергія» (Нова Каховка) – «Інгулець-2» (Петрове).

Головний арбітр – Задиран С.С. (Київська область)
Асистенти головного арбітра – Близнюк М.І. (Харків) та Бахметьєв А.І. (Харків)
Четвертий арбітр – Петрова І.В. (Нова Каховка)
Спостерігач арбітражу – Козачук Ю.П. (Вінниця)

Сергій Задиран народився 20 лютого 1993 року. У 2009-2010 років Сергій Задиран працював на Регіональних змаганнях. У наступні шість років обслуговував матчі ДЮФЛУ та чемпіонату України серед аматорів. У змаганнях U-19 ПЛ працював у 2016-2018 роках.

775З нинішнього футбольного сезону працює на матчах другої ліги – обслуговував чотири матчі, в яких показав 20 жовтих та одну червону карток. Це матчі «Миколаїв-2» – «Нікополь-НПГУ» (0:0), «Суднобудівник» – «Таврія» (0:0), «Металург» – «Енергія» (0:11) та «Таврія» – «Реал Фарма» (1:0).

Відзначимо, що матч «Енергія» (Нова Каховка) – «Інгулець-2» (Петрове) відбудеться у Новій Каховці 14 квітня. Початок о 16.00.