Світловодчанин став переможцем турніру з шахів

grohotov-shahyЗ другого по сьоме січня в санаторії “Івушка”, що знаходиться в Кременчуцькому районі, відбувся 5-й Всеукраїнський турнір з шахів, присвячений пам’яті майстра спорту Володимиру Грохотову. В турнірі взяли участь 44 шахіста — міжнародні майстри, майстри спорту, кандидати, першорозрядники, в їх числі молодь та ветерани.
Честь Світловодська на змаганнях захищали Олександр Бендюк та Микола Мартиненко. Боротьба за звання чемпіона була наполегливою — в день проходило по два тури, по чотири години кожний. В результаті перше місце виборов одесит, майстер спорту Анатолій Поліванов, який набрав 7,5 очок, на другій сходинці опинився представник Кременчука Віктор Аміров — 7 очок, на третьому місці Еміль Мірзоєв — 6,5 очок.
Серед ветеранів перше місце посів наш земляк Микола Мартиненко, набравши 5,5 очок, в загальному заліку він опинився на 11 місці. З такою ж кількістю набраних очок Олександр Бендюк посів 14 місце.
Шахісти дякують організаторам змагань, шахово-шашковій федерації міста Кременчук (голова Василь Фоменко), адміністрації ПАТ “Укртатнафта”, керівництву санаторія за відмінну організацію змагань й умови для шахістів, а також міжнародному арбітру Руслану Хамзіну та його помічнику Григорію Сербову за справедливе суддівство.

svetlovodsk.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.