Кропивницька «Зірка» сенсаційно вилетіла з Кубка України

fc_zirkaНа стадії третього попереднього етапу Кубка України кропивницька «Зірка» поступилася друголіговській сімферопольської «Таврії».
Вже на 7-ій хвилині господарі відкрили рахунок: Логвіненко реалізував пенальті. Через три хвилини нападник кропивницької команди Глеб Рассадкін зрівняв рахунок. На 15-ій хвилині зустрічі Булат Єлоєв знову вивів “Таврію” вперед. А через три хвилини Вячеслав Панфілов встановив рахунок 2:2. До перерви матчу рахунок вже не зазнав змін. У другому таймі зустрічі забитих м’ячів глядачі на стадіоні у Бериславі не побачили. Було призначено додатковий час, під час якого було забито один, переможний, м’яч. Автором став півзахисник «Таврії» Вадим Воронченко. Відзначимо, що кропивницька «Зірка» у цьому матчі грала експериментальним складом.

«Таврія» (Сімферополь) – «Зірка» (Кропивницький) – 3:2 (2:2; 0:0; 0:0; 1:0).

20 вересня 2017 року (середа). Початок о 16:00. Берислав. Стадіон «Машинобудівник». 1000 глядачів. +30 С. Кубок України, третій попередній раунд.

Арбітр: Петренко Євген (Одеса).

Асистенти арбітра: Запороженко Дмитро (Запоріжжя), Рибченко Ігор (Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Кузовлєв Дмитро (Запоріжжя).

Спостерігач арбітражу: Буренко Юрій (Київ).

«Таврія»: 41. Гурін Роман, 11. Куксенко Богдан, 10. Масалов Анатолій, 19. Біжко Володимир, 33. Фетісов Віталій, 8. Гриппа Вадим, 20. Жавко Владислав (22. Воронченко Вадим, 67), 3. Тищенко Дмитро, 17. Соколан Євгеній (5. Кушнір Владислав, 83), 27. Логвиненко Максим (к/к), 9. Єлоєв Булат (7. Жиганов Дмитро, 58). Запасні: 12. Левченко Ігор, 15. Масюткін Данііл, 6. Журавленко Владислав, 18. Павлик Андрій. Головний тренер: Шевченко Сергій.

«Зірка»: 41. Льопка Роман, 6. Кастельс Ортега Марк, 9. Маліновський Назар (13. Зозуля Олександр, 71), 17. Вієйра де Соуза Бруно (29. Прядун Максим, 73), 19. Оганесян Арман, 21. Загальський Ігор (к/к), 22. Гедж Арно (7. Драченко Максим, 61), 23. Маткобожик Олександр, 27. Дришлюк Кирило, 28. Панфілов Вячеслав, 33. Рассадкін Глєб. Запасні: 44. Паст Євген, 8. Полегенько Павло, 77. Чичиков Олексій, 93. Цюпа Іван. Головний тренер: Монарьов Роман.

Голи: 1:0, Логвиненко Максим (7, з пенальті); 1:1, Рассадкін Глєб (10); 2:1, Єлоєв Булат (15); 2:2, Панфілов Вячеслав (18), 3:2, Воронченко Вадим (108).

Попередження: Льопка Роман (6), Гриппа Вадим (39), Загальський Ігор (51), Кушнір Владислав (90+3), Драченко Максим (92), Рассадкін Глєб (99).