БК «Золотой Век»: лише одне очко програли

bc-zolotii-vikВ першому матчі протистояння з БК «Авангард» БК «Золотой Век» в рамках вищої ліги чемпіонату України з баскетболу зазнав поразки.

З початку матчу господарі володіли ініціативою і створили відрив у рахунку, який у другій чверті збільшили. Провівши третю чверть матчу на рівних, кіровоградці в четвертій зуміли відіграти 19 очок, але здобути перемогу не вдалося. Цьому не допомогли і 36 набраних очок Євгеном Ворніком. З рахунком 86:85 перемогу святкувала київська команда.  Завтра БК «Золотой Век» в Києві проведе другий матч проти місцевої команди «Авангард». Початок матчу о 14.00.

БК «Авангард» – «Золотой Век» 86:85 (24:17, 32:21, 23:21, 7:26)
«Золотой Век»: Ворнік (36 очок + 9 підбирань + 1 результативна передача), Глинчак (2+0+2), Чайка (6+3+2), Бузько (6+4+7), Мизь (2+3+0), Оснач (0+2+1), Новіков (7+3+1), Сосой (20+2+8), Фустій (0+0+0), Мельнік (6+2+4).