Головна » Інше » Спортсмени зі Знам’янського району здобули шість нагород на обласних змаганнях (+фото)

2019-11-05-0Вдало завершився сезон зі змагань спортивне орієнтування для спортсменів з села Володимирівка (Знам’янський район).

Останні 5 та 6 етапи принесли багато призових місць, що дало змогу одразу шістьом спортсменам з команди MaXimum Знамянського району посісти призові місця в загальному заліку за сумою 6 етапів. А саме: Кіслінська Влада 1 місце в групі д-12 , Іванова Таїсія – 2 місце в групі д-12, Бабічева Дарина – 2 місце в групі д -14, Куцепал Марія – 3 місце в групі д-14, Бегар Кирило – 3 місце в групі ч-12, Корчагін Павло – 2 місце в групі ч-16. Бондаренко Артем, Новіков Віктор, Івченко Надія в своїх групах посіли 5 місця, що дало змогу нашій команді зайняти почесне друге місце в загальнокомандному заліку.

Переможці і призери змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами та солодкими призами.