Головна » Аматори » «Нива» – володар Кубка Знам’янського району

2019-08-24-0У селі Цибулеве відбувся фінал Кубка Знам’янського району з футболу серед аматорів.

У вирішальному матчі турніру боротьби і напруженої гри не вийшло. Господарі святкували впевнену перемогу, забивши у ворота суперника ще до перерви 5 «сухих» м’ячів. Після перерви цибулівська команда не бажала збавляти оберти своїх атак і довела рахунок до 11:0. У складі переможців покер оформив Борис Сафронов.

Змагання відбулися за сприяння Знам’янської районної федерації футболу (керівник Головатенко А.С.), відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА (начальник Сидоренко В.Г.) та районної організації ВФСТ «Колос» АПК України (керівник Богун С.В.)

«Нива» (Цибулеве) – «Маяк» (Трепівка) – 11:0 (5:0) (Постільняк, 2, 81; Сафронов, 22, 37, 47, 59; Білоголовий, 30. 40; Аніцой, 51; Жуган В., 75; Нагуляк, 87)
«Нива»: Рохманчук, Єльнік (Аніцой, 48), Русін В., Паламарчук, Яровий, Жуган В., Сафронов, Нагуляк, Жуган Р., Білоголовий, Постільняк
«Маяк»: Аненко, Криворіг Б., Літвінчук, Гнатенко, Матвієвський М., Письменюк, Носовський, Левченко, Кравченко, Матюк, Тарасенко
Попередження: Тарасенко, 82.