Головна » Легка атлетика » Уродженка Знам’янського району стала чемпіонкою України

Onisimova28-29 травня у Кропивницькому на стадіоні «Зірка» відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодші) з легкої атлетики.

Приємно, що у бігу на 1500 метрів серед дівчат U18 перше місце посіла уродженка Знам’янського району Катерина Онісімова (народилася в селі Володимирівка, перший тренер Віталій Воровський).

Катерина Онісімова, яка на цих змаганнях представляла Дніпропетровську область, виграла другий забіг зі значною перевагою в майже 14 секунд – її результат 4,33,40 хвилин.

До речі, друге місце у цьому забігу посіла представниця Кіровоградщини Іванна Руденка, яка показала результат 4,47,15 хвилин.

В Командному заліку Дніпропетровська область посіла перше місце на цьому чемпіонаті України з легкої атлетики.