Олександрія прибула до Белграда, де зіграє з Партизаном

Футбольний клуб «Олександрія» прибув на другий поєдинок проти «Партизана» в другому раунді кваліфікації Ліги конференцій. У першому матчі українська команда поступилася з рахунком 0:2.

«Олександрія» проводила тренування перед зустрічі в ЛК на тренувальній базі в польському Катовіце.

Саме з Польщі «Олександрія» відправилася літаком до столиці Сербії – Белграда. Пресслужба клубу з Кіровоградщини опублікувала відповідне відео.

Нагадаємо, що матч-відповідь розпочнеться 31 липня о 22:00 на стадіоні «Партизан».