«Інгулець-2» програв у Кременчуці

fc_Ingylets«Інгулець-2» у ранзі лідера другої ліги гостював у Кременчуці.

Матч з «Кременем» очікувався не простим. Аналізуючи заявку господарів, помічаємо кілька знайомих футболістів для шанувальників «Інгульця». Так, на лаві запасних матч розпочинали екс-гравці «Інгульця» Богдан Скоцький і Олександр Горват, а також Олександр Москалик, який виступав у складі «Інгульця-3» на аматорському рівні. Відзначимо, що гості не могли розраховувати на кращого бомбардира Віталій Колєснікова, який отримав пошкодження.
Початок матчу пройшов у неквапливому ритмі. І перший небезпечний момент завершився забитим м’ячем. На 10-ій хвилині матчу господарі відкрили рахунок: Владислав Піскун чудовою передачею вивів Козлова один на один з голкіпером «Інгульця-2» — Артем точно пробив у нижній кут воріт. Швидку контратаку гостей завершував Коверник; його на ударну позицію виводив Олександр Мішуренко. Валерій не сильно пробив по воротах суперника – голкіпер спокійно спіймав м’яч.
А на 16-ій хвилині матчу господарі подвоїли рахунок на табло: з передачі Владислава Піскуна Андрій Сторчоус вийшов тет-а-тет з голкіпером, перегравши його, з гострого кута вразив ворота «Інгульця-2».
У середині тайму гості заробили штрафний удар: після подачі Іллі Ходулі пробив Микола Кобець – м’яч парашутом полетів у руки голкіперу «Кременя». Загострював гру біля воріт суперника Олексій Красов, але пробити йому завадив Роман Кунєв. Після передачі Степана Рижука мав шанс вийти один на один з голкіпером Олександр Мішуренко, але його наздогнав захисник господарів Дмитро Ентін. А на 31-ій хвилині «Інгулець-2» досягнув свого – зі штрафного Ілля Ходуля поцілив у ближній нижній кут воріт Віталія Онопка.
Другий тайм зустрічі був не менш цікавим. Здавалося, що гості мають можливість уникнути поразки, вийшовши після перерви. А не так сталося як здавалося. Швидку контратаку гості зупинили порушенням правил. На правому фланзі Степанчук зробив перспективний штрафний удар. Зі стандартного положення після подачі Богданова Дмитро Ентін на «другому поверсі» переграв захисників і відновив перевагу господарів у два м’ячі. Хоча через 13 хвилині знову гості були на відстані одного м’яча. Гарна контратака – Красов на фланг виконав передачу на Мішуренка, який в один дотик вивів Клімакова на «побачення» з голкіпером господарів — Дмитро з другої спроби переграв Онопка. Вже через хвилину господарі мали можливість забити четвертий м’яч: Денис Завгородній парирував удар Козлова з близької відстані.
У хвилини, що залишилися до завершення матчу, зрівняти рахунок «Інгулець-2» не зумів. При цьому «Інгулець-2» матч завершував у меншості – на 82-ій хвилині був вилучений Микола Кобець.
У наступному турі, 13 вересня, «Інгулець-2» прийме «Жемчужину» (Одеса).

«Кремінь» (Кременчук) — «Інгулець-2» — 3:2 (2:1) (Козлов Артем, 10; Сторчоус Андрій, 16; Ентін Дмитро, 52 – Ходуля Ілля, 31; Клімаков Дмитро, 65)
8 вересня 2016 року (четвер). Початок о 17:00. Кременчук. «Кремінь-Арена» ім. О.М. Бабаєва. 1500 глядачів. Друга ліга, 8 тур.
Головний арбітр: Петренко Є.В. (Одеса)
Асистенти арбітра: Суряк Ю.Б. (Львів) та Притула О.Г. (Львівська область)
Четвертий арбітр: Садовий О.В. (Кременчук)
Спостерігач арбітражу: Лисакевич В.В. (Харків)
«Кремінь»: 30. Онопко Віталій, 17. Бичков Богдан, 6. Ентін Дмитро, 2. Курєлєх Валерій, 10. Кунєв Роман, 3. Піскун Владислав, 8. Сторчоус Андрій, 11. Степанчук Сергій, 7. Богданов Максим (15. Тертишний Дмитро, 75), 9. Кошадзе Леван (16. Горват Олександр, 89), 20. Козлов Артем (21. Скоцький Богдан, 79)
Запасні: 1. Олійник Андрій, 4. Москалик Олександр, 5. Пільтенко Ілля, 19. Сидоренко Дмитро.
«Інгулець-2»: 71. Завгородній Денис, 19. Ходуля Ілля, 3. Мучак Іван, 6. Рижук Степан, 31. Кобець Микола, 99. Жуков Микита (50. Гвоздевич Сергій, 57), 7. Коверник Валерій (44. Клімаков Дмитро, 30), 37. Красов Олексій (94. Помазан Роман, 84), 23. Мішенін Дмитро, 9. Мішуренко Олександр, 13. Голуб Андрій.
Запасні: 74. Гурідов Максим, 32. Гладиш Андрій, 77. Стеценко Микола, 16. Коцюмака Ігор.
Попередження: Жуков Микита, 45+1; Помазан Роман, 86.