Едуард Хавров: Я не знаю, скільки потрібно арбітрів, щоб вони побачили епізод з порушенням

fc_IngyletsГоловний тренер “Інгульця” Едуард Хавров прокоментував результат матчу 1-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги проти ФК “Полтава” (1:2).

– Якщо коротко коментувати сьогоднішню гру, то ми сказали слова подяки хлопцям після матчу. Ми думали, що будемо грати сьогодні з ФК “Полтава”, але грали сьогодні ще й кілька людей у ​​блакитній формі і вони заважали нам грати. Не все їм, звичайно, сьогодні вдалося. Ми всі прекрасно бачили, за що була показана перша жовта картка Доценку, ми бачили, за що друга.

Я думаю, що футбол закінчився на 35-й хвилині. Більше пішло емоцій. Але ми залишилися задоволені тим, як ми перебудувалися, як ми витримали і на подив, в кінцівці другого тайму, у нас була повна перевага. Голи, які були забиті після стандартів… Ну, перший гол навіть не варто обговорювати: було 3 фоли з боку атакуючої команди. Знову ж таки, ця людина, яка мала стежити за правилами, я не знаю, куди вона в цей момент дивилася. Можливо, перед грою правила змінили, я не знаю, все може бути. Але, це Перша ліга, свої реалії.

– Які Ваші перші враження від першої ліги?

– Можна розділити на дві частини: суддівство в першій лізі і футбол в першій лізі. Поки особливої ​​різниці в порівнянні з першою п’ятіркою команд Другої ліги я не помітив. Можливо, зараз всі знаходяться в однаковій формі після зборів, але чогось надприродного в змісті гри я не помітив. У нас був відмінний момент за рахунку 1:0, могли подвоювати, але трошки поспішили, могли і зрівняти, граючи вдесятьох.

Ми – команда, яка вийшла з другої ліги, команда-новачок. Сподіваюся, з кожною грою ми будемо тільки додавати. Але є «Але», яке постійно виходить на перше місце, і не мені про це «Але» вам розповідати.

– Які завдання стоять перед командою в першій лізі?

– Вихід в прем’єр-лігу.

-Ви вважаєте, що команда готова: є інфраструктура належного рівня, підбір гравців?

– Інфраструктура готова, підбір футболістів відповідний. Попереду ще весь сезон, два заявочних міжсезоння. Все в наших руках, треба виходити і грати. Знову ж таки, якщо прибрати одне «але» – людей у ​​блакитному.

– Ви вважаєте, вам вдасться?

– Якщо абстрагуватися від реалій, то так, якщо в них зануритися, то ні. Сьогодні ми не змогли вплинути на «але», а воно змогло вплинути на нас. Ми, як люди футболу, ніяк не можемо на це вплинути. Але якщо людина не відповідає належному рівню, її потрібно знімати. Цього не видно, я думаю, цього не станеться.

Ви ж сьогодні бачили: футболіст порвав зв’язки коліна. А фолу не було. Зв’язки порвані, а дотику не було. Об повітря порвав. Ось як. Я не знаю, скільки потрібно арбітрів, щоб вони побачили епізод.

Сьогодні грали дві рівні команди, важко сказати, хто старожил Першої ліги, а хто новачок. На жаль, ми сьогодні, не програвши безліч епізодів, програли гру.

ФК “Полтава”